Do matury zostało jedyne:)

   
   

Dyżury nauczycieli


TERMINARZ SPOTKAŃ Z RODZICAMI
 
ROK SZKOLNY 2019/2020
 
od 2.09.2019 r.

Konsultacje odbywają się w pokoju nauczycielskim

Nazwisko i imię

Czas spotkań z rodzicami 

Bednarczyk Marcin

Środa 9.10-9.55

Behounek Zbigniew

Poniedziałek 10.00-10.45

Bigos Bartłomiej

Środa 12.40-13.25

Bigos Kinga

Poniedziałek 14.30-15.15

Bochnak Wojciech

Poniedziałek 13.30-14.15

Budzyk Krzysztof

Poniedziałek 13.30-14.15

Ceglarz Paweł

Poniedziałek 11.00-11.45

Chlebek Stanisław

Środa  11.50-12.35

Chmiel Wioleta

Wtorek 12.40-13.25

Chuchmacz Mirosław

Poniedziałek 16.55-17.10

Cichorski Łukasz

Poniedziałek 12.40-13.25

Cypara Szczepan

Poniedziałek 13.30-14.15

Czechowska Ewa

Wtorek 12.40-13.25

Domin Aleksandra

Wtorek 12.40-13.25

Domin Katarzyna

Poniedziałek 11.50-12.35

Domin Michał

Piątek 11.50- 12.35

Drobny Paulina

Poniedziałek 13.30-14.15

Fudali Agnieszka

Środa 14.30-15.15

Gałecki Tomasz

Wtorek 11.00-11.45

Garalowski  Rafał

Czwartek 11.00-11.45

Gocał Anna

Poniedziałek 12.40-13.25

Gruszka Alicja

Poniedziałek 13.30-14.15

Horoszko Andrzej

Poniedziałek 13.30-14.15

Horoszko Janusz

Poniedziałek 11.50-12.35

Jachymiak Monika

Środa 14.30-15.15

Jamrych Magdalena

Środa 13.30-14.15

Jędrzejowska Magdalena

Czwartek 11.00-11.45

Kabała Tomasz

Wtorek 11.50 -12.35

Kaczmarczyk Krystyna

Czwartek 11.00-11.45

Kalata Bogusław

Wtorek 9.10-9.55

Kędzior Tomasz

Środa 11.00-11.45

Kępa Przemysław

Środa 11.00 -11.45

Klag Marta

Czwartek 12.40 – 13.25

Klag Wiesław

Czwartek 11.50 -12.35

Knapczyk Joanna

Środa 12.40 -13.25

Kogut Małgorzata

Środa 13.30 - 14.15

Konopka Anna

Wtorek 11.50 -12.35

Koperska Barbara

 Środa  10.00 -10.45

Kozieł Katarzyna

Czwartek 11.50 -12.35

Kumela Artur

Czwartek 10.00-10.45

Kuśnierz Monika

Środa 9.10 -9.55

Leśnicka Magdalena

Środa 13.30 – 14.15

Liszka Piotr

Poniedziałek 16.55 -17.10

Łojas Kacper

Poniedziałek 11.50 – 12.35

Marszałek Magdalena

Środa 11.50 – 12.35

Micherdziński Marek

Czwartek 12.40 – 13.25

Misiur Renata

Poniedziałek 14.30 -15.15

Morawska Monika

Wtorek 11.00 -11.45

Mrózek Grzegorz

Czwartek 9.10 – 9.55

Mrugała Jakub

Czwartek 14.30 -15.15

Mrugała Krzysztof

Środa 9.10 -9.55

Nawara Anna

Piątek 10.30-10.45

Niemczyk Wojciech

Poniedziałek 13.30 -14.15

Nowak Adam

Poniedziałek 12.40 -13.25

Nowak Anna

Wtorek 9.10 -9.55

Piątek Edyta

Wtorek 10.00 -10.45

Pietrzak Dawid

Wtorek 12.40 – 13.25

Pióro Agnieszka

Środa 11.00 -11.45

Ruchała Tomasz

Piątek 9.10-9.55

Sabała-Sroka Edyta

Środa 10.00 -10.45

Sawina Zdzisława

Poniedziałek 11.50 -12.35

Sięka Andrzej

Poniedziałek 9.10 -9.55

Sikora Jakub

Środa 11.00 -11.45

Skalski Szymon

Poniedziałek 10.00 -10.45

Skuta Andrzej

Czwartek 13.30 -14.15

Słaboń Katarzyna

Poniedziałek 10.00 -10.45

Słowik Grzegorz

Poniedziałek 16.55 -17.10

Smosna Katarzyna

Wtorek 10.00 -10.45

Soliwoda Jan

Poniedziałek 11.00 -11.45

Sproch Piotr

Środa 11.00 -11.45

Sproch Renata

Poniedziałek 16.55 -17.10

Stanek Alicja

Piątek 9.10-9.55

Stanek Marek

Środa 11.00 -11.45

Stanek Wojciech

Poniedziałek 16.10 -16.25

Starmach Grzegorz

Środa 11.50 -12.35

Szałwia Krzysztof

Środa 11.50 -12.35

Szarkowicz Magdalena

Wtorek 11.00 -11.45

Szymusiak Agnieszka

Środa 11.50 -12.35

Szymusiak Paweł

Środa 12.40 -13.25

Śmiałkowski Michał

Środa 12.40 -13.25

Tokarski Dawid

Poniedziałek 14.30 -15.15

Trojan Krzysztof

Wtorek 11.00 -11.45

Wagner-Podlipni Joanna

Wtorek 10.00 -10.45

Wasielewska Katarzyna

Poniedziałek 13.30 -14.15

Winiarski Jakub

Środa 11.50 – 12.35

Wolski Tomasz

Czwartek 13.30 – 14.15

Wójciak Agnieszka

Środa 13.30 – 14.15

Zawistowska-Grzybek Małgorzata

Wtorek 11.00-11.45

Ziemka Wiktor

Czwartek 11.00-11.45

   
© ZSTiP, ul. Wojska Polskiego 9, 34-400 Nowy Targ, tel.(18) 266 31 04, fax (18) 266 56 31, e-mail: zst@nowotarski.pl