Do wakacji zostało jedyne:)

Nowe kierunki 2018/19

• Technik automatyk
  • Energetyka odnawialna

Wymiany zagraniczne

Kształcimy w zawodach

Harmonogram matury ustnej

Harmonogram matury ustnej 2019 <pobierz>

Proszę sprawdzić następujące rzeczy:

 czy każdy maturzysta został ujęty w harmonogramie matury ustnej z języka polskiego i j. obcego,

 czy nie istnieje kolizja terminów z innymi egzaminami (w tym egzaminami pisemnymi),

 czy w skład Zespołu Przedmiotowego (komisji) nie wchodzi wychowawca lub nauczyciel uczący w danej klasie w bieżącym roku szkolnym (dotyczy również j. obcego zawodowego).

Ewentualne zmiany proszę zgłaszać do 22.02.2019 r. p. wicedyrektor A. Śmiałkowskiej.

Szkolenie dla uczniów klas IV technikum

19.09.2018 r. (środa), godz. 10.00-10.45 (l.4) aula

Cel szkolenia: zapoznanie uczniów, którzy zamierzają przystąpić do egzaminu maturalnego z informacją o egzaminie maturalnym oraz z komunikatami dyrektora CKE, w tym w szczególności z komunikatem w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu maturalnego w 2019 r. i komunikatem o dostosowaniach.

Uczestniczą klasy:

4 atb – Z. Sawina

4 btb – T. Gałecki / A. Pióro

4 ctb/ tak – A. Fudali (całość)

4 tps – Ad. Nowak

4te – Sz. Cypara

4tt/ tg – J. Knapczyk

4 tm – A. Kumela

© ZSTiP, ul. Wojska Polskiego 9, 34-400 Nowy Targ, tel.(18) 266 31 04, fax (18) 266 56 31, e-mail: zst@nowotarski.pl