teams

   
   
   

Przydział sal lekcyjnych


w roku 2021/2022

 

 

Numer

Opiekun

Opis

001

Magdalena Leśnicka

Pracownia geodezyjna

002

Łukasz Cichorski

Język angielski

003

Kinga Bigos

Matematyka

005

Anna Nowak

Język polski

007

Anna Gocał

Język angielski

008

Artur Kumela

Pracownia mechaniczna

010

Edyta Piątek

Pracownia budowlana

012

Dawid Tokarski

Język niemiecki

020

Marta Klag

Pracownia architektury krajobrazu

111

Łukasz Iżyk

Magdalena Jędrzejowska

Pedagog

113

Krzysztof Kowalczyk

Religia

114

Agata Kowalczyk

Historia, WOS

115

Jan Soliwoda

Język angielski

116

Paulina Drobny

Matematyka

120

Piotr Sproch

Historia, WOS, Przedsiębiorczość

121

Marcin Bednarczyk

Język angielski

122

Barbara Koperska

Język niemiecki

123

Janusz Horoszko

Historia, WOS, Przedsiębiorczość

124

Agnieszka Szymusiak

Biologia

127

Monika Jachymiak

Geografia

128

----

Nauczanie indywidualne

129

Szczepan Cypara

Historia, EDB

130

Tomasz Ruchała

Geografia

132

Jakub Mrugała

Religia

133

Joanna Knapczyk 

Matematyka

201

Barbara Buczek

Matematyka

201A

----

Nauczanie indywidualne

202

Krzysztof Budzyk

Pracownia elektryczna

203

Alicja Stanek

Język angielski

204

Monika Kuśnierz

Matematyka

205

Agnieszka Fudali

Pracownia architektury krajobrazu

206

Aleksandra Domin

Język angielski

211

Ewa Czechowska

Pracownia budowlana

212

Szymon Skalski

Pracownia komputerowa

214

Monika Pyzowska

Fizyka

216

Małgorzata Kogut

Język polski

217

Magdalena Jędrzejowska

Język polski

218

Katarzyna Domin

Język polski

219

Barbara Wilczek

Psycholog

220

Monika Dzwolak-Grubarek

Język polski, Filozofia

221

Renata Misiur

Język polski

222

Magdalena Szarkowicz

Historia, WOS

223

Anna Śmiałkowska

Przedsiębiorczość

224

Krystyna Kaczmarczyk

Chemia

301

Wojciech Bochnak

Pracownia teleinformatyczna

302

Tomasz Misiur

Pracownia elektryczna

304

Krzysztof Szałwia

Pracownia automatyki

305

Bartłomiej Bigos
Tomasz Gałecki

Pracownia komputerowa

306

Wioleta Kaniuch
Grzegorz Starmach

Pracownia komputerowa

309

Zbigniew Zasadni

Pracownia elektryczna

310

Jakub Sikora

Pracownia teleinformatyczna

W01

Edyta Ziarko

Pedagog

W08

Andrzej Jasionek

Pracownia silników

W09

Paweł Kuros

Pracownia elektryczna

W10

Wiesław Tokarczyk

Pracownia obróbki wykończeniowej

W11

Monika Stolarz

Pracownia geodezyjna

W12

Paweł Zientara

Krzysztof Trojan

Pracownia komputerowa

W13

Stanisław Marek

Pracownia obróbki plastycznej

W14

Piotr Stopiak

Spawalnia

W15

Jacek Zientara
Tomasz Kabała

Pracownia budowlana

W16

Lesław Chorąży

Pracownia obróbki wiórowej

W17

Szymon Jurkowski

Pracowania diagnostyki samochodowej

W18

Bartłomiej Gal
Kamil Migiel

Pracownia naprawy samochodów

W19

Mateusz Andrasiak
Szymon Gaździk

Pracownia naprawy samochodów

W20

Rafał Garalowski

Pracownia mechaniczna

W21

Andrzej Horoszko

Pracownia mechaniczna

W22

Paweł Ceglarz

Pracownia mechaniczna

W24

Piotr Józefek

Pracownia budowlana

W25

Krzysztof Majewski

Pracownia budowlana

W26

Jakub Jabłoński

Pracownia elektryczna

W27

Krzysztof Jodłowski

Pracownia elektryczna

W28

Marta Klag
Katarzyna Słaboń

Pracownia architektury krajobrazu

W28a

Marta Klag
Katarzyna Słaboń

Pracownia architektury krajobrazu

W32

Andrzej Chromicz

Pracowania naprawy samochodów

   
© ZSTiP, ul. Wojska Polskiego 9, 34-400 Nowy Targ, tel.(18) 266 31 04, fax (18) 266 56 31, e-mail: zst@nowotarski.pl