Do matury zostało jedyne:)

   
   
   

ELEKTROMECHANIK BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA


Elektromechanik zdobywa kwalifikacje do: wykonywania prac montażowych i demontażowych, instalacyjnych, konserwacji i remontów, dokonywania pomiarów i odpowiednich regulacji maszyn i urządzeń elektrycznych oraz elektroenergetycznych. Elektromechanik wykonuje prace związane z montowaniem instalacji elektrycznych, napraw elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego, konserwacji i napraw urządzeń chłodniczych, konserwacji i napraw dźwigów osobowych i towarowych.

Zajęcia praktyczne odbywają się w warsztatach szkolnych wyposażonych w niezbędne maszyny i urządzenia gwarantujące prowadzenie zajęć na wysokim poziomie.

Ukończenie szkoły w tym zawodzie daje gwarancję zatrudnienia w kraju i zagranicą (absolwent otrzymuje świadectwo kwalifikacyjne EUROPASS).

   
© ZSTiP, ul. Wojska Polskiego 9, 34-400 Nowy Targ, tel.(18) 266 31 04, fax (18) 266 56 31, e-mail: zst@nowotarski.pl