teams

   
   
   
Zdjęcie Nauczyciel Realizowane przedmioty
  Andrasiak Mateusz Diagnozowanie podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
Naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
Obsługa i naprawa pojazdów samochodowych
Małgorzata Arendarczyk Arendarczyk Małgorzata Biblioteka
  Bachula Mirosław Ćwiczenia geodezyjne
Marcin Bednarczyk Bednarczyk Marcin Język angielski
Zajęcia z wychowawcą
Zbigniew Behounek Behounek Zbigniew Wychowanie fizyczne
Bartłomiej Bigos Bigos Bartłomiej Fizyka
Informatyka
Zajęcia z wychowawcą
  Bigos Kinga Matematyka
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - ppp
Wojtek Bochnak Bochnak Wojciech Konfiguracja systemów komutacyjnych
Konfiguracja urządzeń sieciowych
Kszt. zaw. elektr. - godz. dyr.
Maszyny elektryczne
Podstawy komutacji cyfrowej
Rysunek techniczny
Sieci komputerowe
Zajęcia z wychowawcą
Barbara Buczek Buczek Barbara  
Krzysztof Budzyk Budzyk Krzysztof Instalacje elektryczne
Kszt. zaw. elektr. - godz. dyr.
Maszyny elektryczne
Obsługa maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych
Zajęcia z wychowawcą
Paweł Ceglarz Ceglarz Paweł Bezpieczeństwo i higiena pracy
Kszt. zaw. mech. - godz. dyr.
Organizacja przedsiębiorstwa samochodowego
Organizowanie i nadzorowanie obsługi pojazdów samochodowych
Przepisy ruchu drogowego i technika kierowania pojazdami
Przepisy ruchu drogowego kategorii T
Silniki pojazdów samochodowych
Stanisław Chlebek Chlebek Stanisław Język angielski
Rewalidacja
Zajęcia z wychowawcą
Lesław Chorąży Chorąży Lesław Kszt. zaw. mech. - godz. dyr.
Obsługa i naprawa pojazdów samochodowych
Praktyka zawodowa
Procesy produkcji
Techniki wytwarzania
Zajęcia z wychowawcą
  Chuchmacz Mirosław Matematyka
Łukasz Cichorski Cichorski Łukasz Język angielski
Zajęcia z wychowawcą
Szczepan Cypara Cypara Szczepan Edukacja dla bezpieczeństwa
Historia
Historia i społeczeństwo
Zajęcia z wychowawcą
  Czechowska Ewa Podstawy konstrukcji budowlanych
Technologia robót konstrukcyjno-budowlanych
Technologia robót murarsko-tynkarskich
zajęcia rozwijające uzdolnienia - ppp
Zajęcia z wychowawcą
Aleksandra Domin Domin Aleksandra Język angielski
Zajęcia z wychowawcą
Katarzyna Domin Domin Katarzyna Język polski
Wiedza o społeczeństwie
Zajęcia z wychowawcą
Michał Domin Domin Michał Wychowanie fizyczne
Zajęcia z wychowawcą
  Drążek Dariusz Montaż i obsługa maszyn elektrycznych
Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji elektrycznych
 Paulina Drobny Drobny Paulina Fizyka
Matematyka
Rewalidacja
Zajęcia z wychowawcą
Anna Dziubek Dziubek Anna Biblioteka
Monika Dzwolak Grubarek Dzwolak-Grubarek Monika Biblioteka
Wiedza o kulturze
Agnieszka Fudali Fudali Agnieszka Obiekty małej architektury krajobrazu
Podstawy architektury krajobrazu
Posługiwanie się dokumentacją budowlaną
Projekty obiektów architektury krajobrazu
Rysunek techniczny
Zajęcia z wychowawcą
Bartłomiej Gal Gal Bartłomiej Diagnozowanie podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
Naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
Tomasz Gałecki Gałecki Tomasz Kosztorysowanie i dokumentacja przetargowa w budownictwie
Kosztorysowanie robót konstrukcyjno-budowlanych
Kosztorysowanie w budownictwie
Podstawy budownictwa
  Gał-Zagórska Katarzyna  
Rafał Garalowski Garalowski Rafał Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych
Silniki pojazdów samochodowych
Zajęcia z wychowawcą
  Gaździk Szymon Diagnozowanie podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
Naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
Obsługa i naprawa pojazdów samochodowych
Anna Gocał Gocał Anna Język angielski
Zajęcia z wychowawcą
Marek Gołuchowski Gołuchowski Marek  
  Gruchacz Mateusz Prace w obiektach architektury krajobrazu
Alicja Gruszka Gruszka Alicja Język polski
Rewalidacja
01 Gruszka Ryszard Elektrotechnika i elektronika
Podstawy elektrotechniki i elektroniki
  Hebda Jan Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych
Andrzej Horoszko Horoszko Andrzej Podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych
zajęcia rozwijające uzdolnienia - ppp
Zajęcia z wychowawcą
  Horoszko Janusz Historia
Historia i społeczeństwo
Podstawy przedsiębiorczości
Zajęcia z wychowawcą
Łukasz Iżyk Iżyk Łukasz Pedagog
  Jabłoński Jakub Montaż i obsługa maszyn elektrycznych
Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji elektrycznych
Montaż, uruchamianie i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych
Montaż urządzeń i instalacji automatyki
jachymak Jachymiak Monika Geografia
Zajęcia z wychowawcą
Magdalena Jamrych Jamrych Magdalena Język angielski
Język obcy w architekturze krajobrazu
Język obcy w geodezji
Język obcy w przedsiębiorstwie samochodowym
Język obcy zawodowy
Język obcy zawodowy w budownictwie
Rewalidacja
Zajęcia z wychowawcą
  Janasz Marek  
jasionek Jasionek Andrzej Diagnozowanie podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
Naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
Obsługa i naprawa pojazdów samochodowych
Silniki pojazdów samochodowych
  Jaskowiak Andrzej Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji elektrycznych
Montaż, uruchamianie i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych
Montaż urządzeń i instalacji automatyki
Obsługa i naprawa pojazdów samochodowych
  Jędrzejowska Magdalena Język polski
Zajęcia z wychowawcą
Krzysztof Jodłowski Jodłowski Krzysztof Montaż i obsługa maszyn elektrycznych
Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji elektrycznych
Montaż, uruchamianie i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych
  Józefek Piotr Technologia robót murarsko-tynkarskich
Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych
Zajęcia z wychowawcą
Szymon Jurkowski Jurkowski Szymon Diagnozowanie podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
Naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
Obsługa i naprawa pojazdów samochodowych
Zajęcia z wychowawcą
kabala Kabała Tomasz Ćwiczenia geodezyjne
Geodezja inżynieryjna
Geodezja ogólna
Geomatyka
Zajęcia z wychowawcą
Krystyna Kaczmarczyk Kaczmarczyk Krystyna Biologia
Chemia
Zajęcia z wychowawcą
Bogusław Kalata Kalata Bogusław Edukacja dla bezpieczeństwa
Wychowanie fizyczne
Zajęcia z wychowawcą
Wiola Kaniuch Kaniuch Wioleta

Informatyka
Matematyka

  Kędzior Tomasz Edukacja dla bezpieczeństwa
Wychowanie fizyczne
Zajęcia z wychowawcą
Przemek Kępa Kępa Przemysław

Wychowanie fizyczne

Zajęcia z wychowawcą

Marta Klag Klag Marta Prace w obiektach architektury krajobrazu
Rośliny ozdobne w architekturze krajobrazu
Zajęcia z wychowawcą
  Klag Wiesław Wychowanie fizyczne
Marta Klempka Klempka Marta  
Joanna Knapczyk Knapczyk Joanna Fizyka
Matematyka
Zajęcia z wychowawcą
Małgorzata Kogut Kogut Małgorzata Język polski
Zajęcia z wychowawcą
Anna Konopka Konopka Anna Matematyka
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - ppp
Zajęcia z wychowawcą
Barbara Koperska Koperska Barbara Język niemiecki
Język obcy zaw. - godz. dyr.
Zajęcia z wychowawcą
  Kowalczyk Krzysztof Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych
Montaż i obsługa urządzeń elektrycznych
Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji elektrycznych
Montaż, uruchamianie i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych
krzysiek kowalczyk Kowalczyk Krzysztof Religia
Katarzyna Kozieł Kozieł Katarzyna Matematyka
Zajęcia z wychowawcą
Artur Kumela Kumela Artur Bezpieczeństwo i higiena pracy
Organizowanie i nadzorowanie obsługi pojazdów samochodowych
Podstawy konstrukcji maszyn
Podstawy technik wytwarzania
Technologia napraw elementów maszyn, urządzeń i narzędzi
Zajęcia z wychowawcą
Monika Kuśnierz Kuśnierz Monika Matematyka
Rewalidacja
Zajęcia z wychowawcą
Magdalena Leśnicka Leśnicka Magdalena Dokumentacja katastralna
Geodezja ogólna
Geomatyka
Kataster i gospodarka nieruchomościami
Prace obliczeniowe i kartograficzne
Prawo w geodezji
Rysunek geodezyjny
Zajęcia z wychowawcą
  Liszka Piotr Religia
  Łojas Kacper Wychowanie fizyczne
Piotr Łysek Łysek Piotr Diagnozowanie podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
Naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
Obsługa i naprawa pojazdów samochodowych
Mirosław Majda Majda Mirosław Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych
Montaż i obsługa maszyn elektrycznych
Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji elektrycznych
Montaż, uruchamianie i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych
  Majewski Krzysztof Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych
  Marek Stanisław Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji elektrycznych
Montaż, uruchamianie i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych
Obsługa i naprawa pojazdów samochodowych
Magdalena Marszałek Marszałek Magdalena Język angielski
Zajęcia z wychowawcą
Micherdziński Marek Micherdziński Marek Religia
  Misiur Renata Język polski
zajęcia specjalistyczne - korekcyjno-kompensacyjne - ppp
Zajęcia z wychowawcą
04 Misiur Tomasz Kszt. zaw. elektr. - godz. dyr.
Pomiary elektryczne i elektroniczne
Urządzenia elektryczne
Zajęcia z wychowawcą
  Morawska Monika Podstawy przedsiębiorczości
Grzegorz Mrózek Mrózek Grzegorz Wychowanie fizyczne
Zajęcia z wychowawcą
Jakub Mrugała Mrugała Jakub

Religia
Etyka

Krzysztof Mrugała Mrugała Krzysztof Wychowanie fizyczne
Zajęcia z wychowawcą
  Nawara Anna Plastyka
Wojciech Niemczyk Niemczyk Wojciech Wychowanie fizyczne
Zajęcia z wychowawcą
Adam Nowak Nowak Adam Język polski
Zajęcia z wychowawcą
Anna Nowak Nowak Anna Język polski
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - ppp
Zajęcia z wychowawcą
Edyta Piątek Piątek Edyta Bezpieczeństwo i higiena pracy
Dokumentacja budowlana
Posługiwanie się dokumentacją budowlaną
Rysunek techniczny
Zajęcia z wychowawcą
Dawid Pietrzak Pietrzak Dawid Wychowanie fizyczne
Zajęcia z wychowawcą
AgnieszkaPióro Pióro Agnieszka Dokumentacja budowlana
Kosztorysowanie i dokumentacja przetargowa w budownictwie
Kosztorysowanie robót konstrukcyjno-budowlanych
Posługiwanie się dokumentacją budowlaną
Rysunek techniczny
Zajęcia z wychowawcą
Tomasz Ruchała Ruchała Tomasz Geografia
Religia

  Sabała-Sroka Edyta Język polski
Zajęcia z wychowawcą
Zdzisława Sawina Sawina Zdzisława Chemia
Zajęcia z wychowawcą
Andrzej Sięka Sięka Andrzej Język niemiecki
Język obcy w przedsiębiorstwie samochodowym
Język obcy zawodowy
Język obcy zaw. - godz. dyr.
JakubSikora Sikora Jakub Informatyka
Konfiguracja i pomiary systemów i sieci transmisyjnych
Montaż i użytkowanie systemów transmisji danych
Sieci komputerowe
Systemy i sieci transmisyjne
Systemy komputerowe
Systemy komputerowe
Systemy transmisji danych
Zajęcia z wychowawcą
  Skalski Szymon Informatyka
Język angielski
Andrzej Skuta Skuta Andrzej Wychowanie fizyczne
Katarzyna Słaboń Słaboń Katarzyna Ochrona roślin w architekturze krajobrazu
Prace w obiektach architektury krajobrazu
Projekty obiektów architektury krajobrazu
Zajęcia z wychowawcą
  Słowik Grzegorz Informatyka
  Smosna Katarzyna Matematyka
Zajęcia z wychowawcą
soliwoda Soliwoda Jan Język angielski
Język obcy w branży mechanicznej
Język obcy zawodowy
Język obcy zawodowy w budownictwie
Piotr Sproch Sproch Piotr Działalność gospodarcza
Działalność gospodarcza w branży teleinformatycznej
Działalność gospodarcza w budownictwie
Działalność gospodarcza w geodezji
Historia
Historia i społeczeństwo
obowiązki nauczyciela doradcy zawodowego
Podstawy działalności gospodarczej
Podstawy przedsiębiorczości
Zajęcia z wychowawcą
  Sproch Renata Język polski
Rewalidacja
Alicja Stanek Stanek Alicja Język angielski
Zajęcia z wychowawcą
Marek Stanek Stanek Marek Historia
Historia i społeczeństwo
obowiązki nauczyciela doradcy zawodowego
Zajęcia z wychowawcą
  Stanek Wojciech Język angielski
Grzegorz Starmach Starmach Grzegorz Organizowanie i kontrolowanie robót konstrukcyjno-budowlanych
Podstawy budownictwa
Podstawy konstrukcji budowlanych
Zajęcia z wychowawcą
Monika Stolarz Stolarz Monika  
  Stopiak Piotr Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji elektrycznych
Montaż, uruchamianie i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych
Naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
Krzysztof Szałwia Szałwia Krzysztof Elektrotechnika i elektronika
Pomiary elektryczne i elektroniczne
Pracownia pomiarów przemysłowych
Przyrządy i metody pomiarowe
Rysunek techniczny
Technika cyfrowa
Zajęcia z wychowawcą
  Szarkowicz Magdalena Historia
Historia i społeczeństwo
Wiedza o społeczeństwie
Agnieszka Szymusiak Szymusiak Agnieszka Biologia
Zajęcia z wychowawcą
  Szymusiak Paweł Automatyka przemysłowa
Elektronika
Elektrotechnika i elektronika
Podstawy automatyki
Podstawy elektrotechniki i elektroniki
Pracownia urządzeń i układów automatyki
Rysunek techniczny
Zajęcia z wychowawcą
smialkowska anna Śmiałkowska Anna Działalność gospodarcza
Działalność gospodarcza w branży elektrycznej
Działalność gospodarcza w budownictwie
Podstawy działalności gospodarczej
Podstawy przedsiębiorczości
Zajęcia z wychowawcą
Michał Śmiałkowski Śmiałkowski Michał Wychowanie fizyczne
Zajęcia z wychowawcą
Wiesław Tokarczyk Tokarczyk Wiesław Obsługa i naprawa pojazdów samochodowych
Praktyka zawodowa
Procesy produkcji
Techniki wytwarzania
  Tokarski Dawid Język niemiecki
Język obcy zaw. - godz. dyr.
Wychowanie fizyczne
Zajęcia z wychowawcą
Krzysztof Trojan Trojan Krzysztof Administracja sieciowymi systemami komputerowymi
Administracja sieciowymi systemami operacyjnymi
Informatyka
Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych i urządzeń sieci lokalnych
Sieci komputerowe
Systemy komutacyjne
Wykonanie lokalnej sieci komputerowej na podstawie projektu
Zajęcia z wychowawcą
  Wagner-Podlipni Joanna Język niemiecki
Język obcy w przedsiębiorstwie samochodowym
Język obcy zawodowy
Język obcy zaw. - godz. dyr.
Zajęcia z wychowawcą
Katarzyna Wasielewska Wasielewska Katarzyna Wychowanie fizyczne
Zajęcia z wychowawcą
  Watycha Mateusz Diagnozowanie podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
Montaż urządzeń i instalacji automatyki
Naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
BarbaraWilczek Wilczek Barbara Pedagog
Psycholog
Jakub Winiarski Winiarski Jakub Elektrotechnika i elektronika
Elektrotechnika
Obsługa maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych
Podstawy elektrotechniki i elektroniki
Pomiary elektryczne i elektroniczne
Rysunek techniczny
Zajęcia z wychowawcą
Tomasz Wolski Wolski Tomasz Wychowanie fizyczne
Agnieszka Wójciak Wójciak Agnieszka Język angielski
AgnieszkaWysocka Wysocka Agnieszka  
Zbigniew Zasadni Zasadni Zbigniew Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych
Montaż i obsługa urządzeń elektrycznych
Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji elektrycznych
Montaż, uruchamianie i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych
Montaż urządzeń i instalacji automatyki
  Zawistowska-Grzybek Małgorzata Matematyka
Edyta Ziarko Ziarko Edyta Pedagog
Wiktor Ziemka Ziemka Wiktor Język niemiecki
Język obcy zaw. - godz. dyr.
JacekZientara Zientara Jacek Wykonywanie robót konstrukcyjno-budowlanych
03 Zientara Paweł Organizacja procesów produkcji
Podstawy konstrukcji maszyn
Rysunek techniczny
Technologia mechaniczna
Agnieszka Zych Zych-Żmuda Agnieszka  
   
© ZSTiP, ul. Wojska Polskiego 9, 34-400 Nowy Targ, tel.(18) 266 31 04, fax (18) 266 56 31, e-mail: zst@nowotarski.pl