Klasy 2E i 3E w Dolinie Kościeliskiej

„Na każdym spacerze w naturze człowiek otrzymuje znacznie więcej niż szuka”. /John Muir/
12 czerwca uczniowie klas wielozawodowych 2E i 3E wybrali się na wycieczkę do malowniczej Doliny Kościeliskiej. Sprzyjająca pogoda pozwoliła w pełni podziwiać zachwycające tatrzańskie krajobrazy i cieszyć się urokami górskiej przyrody. Podczas wyprawy uczestnicy przemierzyli dno doliny oraz odwiedzili niezwykłe jaskinie: Mylną, Mroźną i Smoczą Jamę. Zwiedzaniu towarzyszyły niezapomniane wrażenia i odrobina dreszczyku emocji.
To był dzień pełen aktywności, pięknych widoków i wspólnie spędzonego czasu, który na długo pozostanie
w pamięci uczestników.