ZAPISY NA 5-DNIOWĄ WYCIECZKĘ

Malbork, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Toruń

Ogłaszamy zapisy dla uczniów klas 2 i 3 technikum  na 5–dniowe wycieczki w ramach projektu ”Podróże z klasą”

Terminy:

1): 30.09-04.10. 2024 r. – zapisy p. Monika Dzwolak
2): 21.10-25.10.2024 r. – zapisy p. Magdalena Leśnicka

PROGRAM:

Dzień 1 poniedziałek

Wyjazd z Nowego Targu we wczesnych godzinach porannych. Przyjazd w godzinach popołudniowych do Malborka. Obiad, zwiedzanie Zamku, spacer ulicami miasta, Ratusz Staromiejski. Wyjazd do Gdańska. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2 wtorek

Śniadanie. Zwiedzanie Gdańska- w programie Główne Miasto, Brama Złota, ulica Długa, Długi Targ, Brama Zielona, Żuraw, Bazylika Mariacka, Ratusz Staromiejski, Wielki Młyn, Teatr Szekspirowski, SOŁDEK. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3 środa

Śniadanie. Europejskie Centrum Solidarności, Plac Solidarności, Pomnik poległych Stoczniowców, Muzeum II Wojny Światowej – wystawa główna, Rejs Gdańsk-Westerplatte, spacer do Sopotu z Gdańska Brzeźno, molo. Powrót na nocleg do Gdańska. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 czwartek

Śniadanie. Przejazd do Gdyni. Zwiedzanie Gdyni: Muzeum Oceanograficzne, Dar Pomorza, skwer Kościuszki. Wyjazd w stronę Torunia. Planetarium. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 5 piątek

Śniadanie. Zwiedzanie Torunia: Stare Miasto, Łuk Cezara, Kościół Mariacki, Rynek Staromiejski, Dwór Artusa, Kościół św. Ducha, pomnik Kopernika, Krzywa Wieża, Dom Kopernika. Obiad i wyjazd w stronę Nowego Targu.

Przyjazd w godzinach nocnych.

Cena od osoby: 1800 zł.

Dofinansowanie MEN na ucznia: 1000 zł

Koszt ponoszony przez ucznia ZSTIP: 800 zł

Cena zawiera:

– przejazd autokarem 56-osobowym ,przewoźnik Max-Bus.

– noclegi, wyżywienie,

– obsługa pilota podczas wycieczki

– obsługa przewodnika w Gdańsku i w Toruniu.

– Bilety wstępu do wszystkich zwiedzanych obiektów ,wg. powyższego programu.

– bilet na rejs.

– Ubezpieczenie KL i NNW i fundusz TFG +TFPO

O udziale w wycieczce decyduje kolejność zgłoszeń. Ostateczną decyzję o zakwalifikowanych podejmie Komisja Rekrutacyjna po zasięgnięciu opinii wśród nauczycieli uczących w danym oddziale.

Zapisy wraz z wpłatą (800 zł) przyjmuje p. M. Dzwolak (I termin), p. M. Leśnicka (II termin) podczas przerw w sali 201A od 3.09.2024 r.

Zespół Szkół Technicznych i Placówek w Nowym Targu bierze udział w przedsięwzięciu edukacyjnym Ministra Edukacji Narodowej pn. „Podróże z klasą”.

Szkoła otrzymała  środki finansowe na organizację 2 pięciodniowych  wycieczek do Trójmiasta, Malborku, Torunia.

W  wycieczkach  zaplanowanych na wrzesień i październik 2024 r. weźmie  udział 100 uczniów z Technikum.

Dofinansowanie projektu ze środków MEN wynosi: 100 000 zł.

Projekt podróże z klasą - zapisy