Wycieczka na Stare Wierchy

24 września br., uczniowie z klasy 1A oraz 1TAO wspólnie z opiekunami – elektrykami – panem Zbigniewem Zasadnim, panem Jakubem Winiarskim i panem Pawłem Kurosem wyruszyli na długo wyczekiwaną wycieczkę integracyjną. Celem wyprawy było Schronisko PTTK na Starych Wierchach.
Po dotarciu na miejsce zapaliliśmy ognisko i wkrótce w powietrzu unosił się zapach pieczonych kiełbasek, a śmiechy i rozmowy wypełniały przestrzeń. Nie zabrakło też okazji do przygotowań do Konkursu Piosenki Obcojęzycznej, w której niedługo wziąć mieli uczniowie z klasy 1TAO.
Wszyscy wspólnie wykorzystali wolny czas na grę w piłkę i wygrzewanie się w jeszcze ciepłych promieniach jesiennego słońca.
Była to niezapomniana wycieczka, która z pewnością przyczyniła się do integracji naszych klas.