szczepienia

Rodzice, uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Placówek

Szanowni Państwo,

możliwość szczepienia przeciwko wirusowi Covid-19 dzieci i młodzieży powyżej 12 roku życia stwarza szansę na całkowite zwalczenie pandemii. Pozwoli na szybki powrót do normalnego funkcjonowania życia publicznego, w tym systemu oświaty i działających w jego ramach szkół oraz placówek oświatowych.

Będąc przekonanym, że warunkiem wykorzystania tej szansy jest jak najliczniejsze zaszczepienie uczniów powyżej 12 roku życia, a także ich rodziców i nauczycieli, apeluję o włączenie się w tym zakresie w działania proponowane przez odpowiednie służby sanitarne i samorządowe.

Rodzice, uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Placówek
Szanowni Państwo,

Nasza szkoła nie jest w stanie zorganizować punktu szczepień na terenie ZSTiP ze względu na brak odpowiednich warunków lokalowych. Jednakże mamy porozumienie z firmą:
VIRTUSON sp. z o. o. Poradnia lekarza rodzinnego ul. Wojska Polskiego 14,
w której będzie możliwość szczepienia chętnych uczniów.

Zgłoszenie dziecka może nastąpić na dwa sposoby:

1. Bezpośredni kontakt z poradnią - tel. 18 2613850 w godz. od 8.00 17.30
2. Poprzez złożenie deklaracji (pobierz) w sekretariatach szkoły.

Materiały informacyjne - szczepienia od 12 roku życia

List Ministra Zdrowia, Deklaracja na szczepienia, Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19