teams

   
   
   

Przydział wychowawstw i pedagogów

rok szkolny 2020/2021

TECHNIKUM

 

Lp.

Klasa

Wychowawca

Pedagog

CKZ

1.       

1 ATB

Edyta Piątek

Magdalena Jędrzejowska

2.       

1 BTB

Agnieszka Fudali

Edyta Ziarko

3.       

1 ATE

Agnieszka Wójciak

Magdalena Jędrzejowska

Jakub Jabłoński

4.       

1 BTE/TAK

Marcin Bednarczyk

Edyta Ziarko

Katarzyna Słaboń / Krzysztof Jodłowski

5.       

1 TA/TT

Wiola Kaniuch

Magdalena Jędrzejowska

Jakub Jabłoński

6.       

1 ATPS

Rafał Garalowski

Magdalena Jędrzejowska

Lesław Chorąży

7.       

1 BTPS/TM

Barbara Buczek

Magdalena Jędrzejowska

Lesław Chorąży

8.       

1 TG

Joanna Knapczyk

Magdalena Jędrzejowska

Monika Stolarz

9.       

2 ATB

Adam Nowak

Łukasz Iżyk

Piotr Józefek

10.   

2 BTB

Bogdan Kalata

Magdalena Jędrzejowska

Jacek Zientara

11.   

2 TE

Krzysztof Budzyk

Magdalena Jędrzejowska

Daniel Kawula

12.   

2 TAK

Kinga Bigos

Magdalena Jędrzejowska

Katarzyna Słaboń

13.   

2 ATPS

Grzegorz Mrózek

Magdalena Jędrzejowska

Andrzej Jasionek

14.   

2 BTPS/TM

Tomasz Ruchała

Łukasz Iżyk

Szymon Gaździk / Wiesław Tokarczyk

15.   

2 TA/TT

Monika Kuśnierz

Magdalena Jędrzejowska

16.   

2 TG

Przemysław Kępa

Magdalena Jędrzejowska

Michał Gocał

17.   

3 p ATB

Agnieszka Pióro

Łukasz Iżyk

Krzysztof Majewski

18.   

3 p BTB

Anna Gocał

Łukasz Iżyk

Jacek Zientara

19.   

3 p TG/TAK

Marta Klag

Edyta Ziarko

Rafał Wcisło    / Katarzyna Słaboń

20.   

3 p TA/TT

Krzysztof Trojan

Łukasz Iżyk

21.   

3 p ATPS

Anna Konopka

Edyta Ziarko

Bartłomiej Gal

22.   

3 p BTPS

Monika Jachymiak

Łukasz Iżyk

Andrzej Jasionek

23.   

3 p TE

Jakub Winiarski

Łukasz Iżyk

Stanisław Twaróg

24.   

3 g ATB

Krystyna Kaczmarczyk

Łukasz Iżyk

Tomasz Kabała

25.   

3 g BTB

Ewa Czechowska

Edyta Ziarko

Tomasz Kabała

26.   

3 g TAK

Katarzyna Słaboń

Edyta Ziarko

Katarzyna Słaboń

27.   

3 g TA/TT

Jakub Sikora

Łukasz Iżyk

28.   

3 g TPS

Katarzyna Domin

Łukasz Iżyk

Mateusz Watycha

29.   

3 g TG

Magdalena Leśnicka

Edyta Ziarko

Rafał Wcisło

30.   

3 g TE

Katarzyna Kozieł

Magdalena Jędrzejowska

Andrzej Kaczmarczyk

31.   

4 ATB

Grzegorz Starmach

Magdalena Jędrzejowska

32.   

4 BTB

Szczepan Cypara

Magdalena Jędrzejowska

33.   

4 TAK

Renata Misiur

Edyta Ziarko

Marta Klag

34.   

4 TA/TT

Krzysztof Szałwia

Edyta Ziarko

35.   

4 TE

Anna Śmiałkowska

Łukasz Iżyk

36.   

4 TG

Monika Stolarz

Magdalena Jędrzejowska

37.   

4 ATPS

Piotr Sproch

Edyta Ziarko

38.   

4 BTPS

Alicja Stanek

Edyta Ziarko


 
 
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
 
 
 

Lp.

Klasa

Wychowawca

Pedagog

CKZ

1.       

1 A

Zbigniew Zasadni

Łukasz Iżyk

Daniel Kawula

2.       

1B

Aleksandra Domin

Łukasz Iżyk

Lesław Chorąży

3.       

1C

Joanna Wesołowska

Magdalena Jędrzejowska

Piotr Stopiak

4.       

1D

Agnieszka Szymusiak

Edyta Ziarko

5.       

1E

Łukasz Cichorski

Magdalena Jędrzejowska

6.       

1F

Olga Rokicka

Łukasz Iżyk

7.       

1G

Barbara Koperska

Łukasz Iżyk

8.       

1H

Dawid Pietrzak

Magdalena Jędrzejowska

9.       

2 A

Tomasz Misiur

Łukasz Iżyk

Krystian Mateja

10.   

2 B

Janusz Horoszko

Edyta Ziarko

Mateusz Andrasiak

11.   

2 C

Andrzej Horoszko

Magdalena Jędrzejowska

12.   

2 D

Tomasz Wolski

Edyta Ziarko

13.   

2 E

Monika Pyzowska

Magdalena Jędrzejowska

14.   

2 F

Stanisław Chlebek

Magdalena Jędrzejowska

15.   

2 G

Agnieszka Bryniarska

Edyta Ziarko

16.   

2 H

Magdalena Marszałek

Magdalena Jędrzejowska

17.   

2 K

Joanna Pac - Kabała

Edyta Ziarko

18.   

3 p A

Bartłomiej Bigos

Łukasz Iżyk

Krzysztof Jodłowski

19.   

3 p B

Agata Kowalczyk

Edyta Ziarko

Kamil Migiel

20.   

3 p C

Magdalena Jamrych

Łukasz Iżyk

21.   

3p D

Krzysztof Mrugała

Edyta Ziarko

22.   

3 p E

Małgorzata Kogut

Edyta Ziarko

23.   

3 p F

Michał Śmiałkowski

Łukasz Iżyk

Majda Mirosław

24.   

3 p G

Michał Domin

Edyta Ziarko

25.   

3 p H

Anna Nowak

Łukasz Iżyk

26.   

3 g A

Marek Stanek

Łukasz Iżyk

Daniel Kawula

27.   

3 g B

Tomasz Kędzior

Edyta Ziarko

Andrzej Chromicz

28.   

 3 g C

Katarzyna Wasielewska

Łukasz Iżyk

29.   

3 g D

Wojciech Niemczyk

Łukasz Iżyk

30.   

3 g E

Edyta Sabała - Sroka

Edyta Ziarko

31.   

3 g G

Artur Kumela

Edyta Ziarko

32.   

3 g H

Dawid Tokarski

Łukasz Iżyk

33.   

3 g K

Magdalena Szarkowicz

Magdalena Jędrzejowska

 
   
© ZSTiP, ul. Wojska Polskiego 9, 34-400 Nowy Targ, tel.(18) 266 31 04, fax (18) 266 56 31, e-mail: zst@nowotarski.pl