SUKCES PAWŁA ZAGATY z ZSTIP
FINALISTY OLIMPIADY WIEDZY i UMIEJĘTNOŚCU BUDOWLANYCH

owbbUczeń klasy 4 ATB z ZSTiP Paweł Zagata uzyskał tytuł finalisty etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, a tym samym zdobył indeks na kierunki budowlane na dowolnej politechnice w kraju. Ucznia do olimpiady przygotowywała mgr inż. Ewa Czechowska.

Etap okręgowy Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych odbył się 29.02.2020 r. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Dominika Grobarczyk, Zuzanna Knutelska, Natalia Zygmond (z klasy 3 CTB), Jakub Jarząbek (2 ATB) oraz Paweł Zagata (4 ATB).
Paweł Zagata zajął 4. miejsce w okręgu, uzyskał tytuł laureata i dostał się do finału centralnego, który miał się odbyć w dniach 2-4 kwietnia 2020 r. w Rzeszowie. W związku z zaistniałą sytuacją etap centralny został odwołany.
Nasz uczeń uzyskał 15. lokatę na liście startowej do etapu centralnego sporządzonej na podstawie uzyskanych punktów. W eliminacjach okręgowych wzięło udział 580 uczniów z całej Polski.
Gratulujemy!