ZEBRANIE Z RODZICAMI - 16.04.2020 r. (czwartek), spotkanie online
W czwartek, 16.04. 2020 r. o godz. 16.30 odbędzie się wywiadówka.
Wychowawcy spotkają się z rodzicami online na platformie MS OFFICE TEAMS. Rodzice będą mogli uczestniczyć w zebraniu wyłącznie za pośrednictwem kont uczniów.
Po spotkaniu z wychowawcą, w godz. 17.00-17.45 rodzice będą mieli możliwość rozmowy online z wykorzystaniem platformy MS OFFICE TEAMS z nauczycielami poszczególnych przedmiotów, pedagogami, psychologiem szkolnym. Aby skorzystać z takiej formy konsultacji należy w oknie wyszukiwania na górze strony platformy TEAMS wpisać nazwisko nauczyciela. Po znalezieniu osoby należy nacisnąć ikonę rozmowy video. Jeżeli nauczyciel w tym czasie będzie zajęty rozmową z innym rodzicem proszę pozostawić informację na czacie z prośbą o kontakt. Nauczyciel oddzwoni.
Ze względów bezpieczeństwa przekazywanych informacji prosimy, aby podczas połączenia rodzic jak i nauczyciel mieli załączoną kamerę.