Konsultacje dla uczniów

Od 1.06 możliwe są dla uczniów konsultacje z nauczycielami. Sposób konsultacji opisany jest w zarządzeniu, które zostało umieszczone w ogłoszeniach (Synergia Librus). W skrócie procedura wygląda tak:

1. Uczeń pisze na Librusie prośbę do nauczyciela o konsultację dołączając nr tel. rodzica i lekarza rodzinnego.
2. Uczeń czeka na odpowiedź nauczyciela, który wskaże mu konkretny termin konsultacji.
3. Uczeń przychodzi na konsultacje w dniu wyznaczonym przez nauczyciela - zdrowy, z własnymi przyborami, podręcznikami itd. oraz przestrzega wszystkich wytycznych umieszczonych w zarządzeniu dyrektora ZSTiP nr 18/2020 z 27 maja 2020 roku.
4. Będzie również możliwość korzystania z bilioteki szkolnej wg porcedur opisanych w powyższym zarządzeniu.